ENERGETICKÉ SLUŽBY

Cílem vlastníka budovy je starat se o ni s péčí řádného hospodáře a s ohledem na životní prostředí, tedy sledovat spotřebu energií a hledat možnosti, jak zvýšit efektivita provozu. CENTR GROUP má stejné cíle, a proto vám pomůžeme nejen s provozem a energetickou optimalizací, ale i s legislativními a administrativními činnostmi. O všem, co pro vás děláme, vás informujeme na pravidelných poradách či formou reportingu a vizualizací.

Energetické služby

Hlava tygra Centr Group

V rámci analýzy energetických úspor pro vás zajistíme energetický audit budovy a akční plán úspor energie, včetně jejich realizace, energetickou studii nebo koncepci energetického hospodářství. S úsporami pomáhají také projekty EPC zaručující snížení spotřeby energie a provozních nákladů. Abyste ještě více ušetřili, rádi pro vás budeme provozovat energetické zdroje a zařízení, včetně servisu a hodnocení optimálnosti využití. Týká se to například rozvodů energie, tepelných zdrojů či chlazení, ale zajistíme pro vás i výstavbu nových zařízení na míru. Provoz a technologické procesy zajišťujeme také formou dálkového monitoringu (dohledu) a centrálního dispečinku.

V rámci energetického managementu se zabýváme ekonomicky využitelnými úsporami energie a aktivně je vyhledáváme. Služba zahrnuje i vyhodnocování spotřeby nebo kontrolu úspor z dotačních programů. Dále pro vás zajistíme nákup a distribuci energií za výhodné ceny, jejich optimalizaci, rozúčtování, prodej energií nájemcům a třetím stranám či zřízení a provozování lokálních distribučních soustav.

Naše společnost se v rámci energetických služeb svým klientům dále nabízí poradenství, investice, realizace a provozování lokálních distribučních soustav (LDS).

Energetické služby Centr Group
Podpora zákazníků

Ester Karásková

Podpora zákazníků

MÁTE OTÁZKY?

Napište Ester, ozve se vám

Neplatný email
Neplatné číslo
Prosím zadejte ověření proti robotům
ikona Ostraha objektu

Ostraha objektů

ikona Ostraha objektu

Ostraha objektů

ikona Služby recepce

Recepční

ikona Služby recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

ikona Údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

ikona Údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

ikona Speciální operace

Speciální operace

ikona Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt

HOTLINE
24 HODIN DENNĚ

 

 

 

 

 

Další kontakty zde