DOHLEDOVÉ CENTRUM

Centralizování činností a moderní technologie jsou na vzestupu a mění také způsob, jakým chráníme naše klienty. Již není nutné, aby ve vaší budově či areálu byli 24/7 přítomni strážní. S pomocí na míru navržených elektronických zabezpečovacích a kamerových systémů budeme vaše podnikání sledovat na dálku a vy můžete klidně spát.

 

Pult centrální ochrany

Hlava tygra Centr Group

V dohledovém centru CENTR GROUP naši operátoři u pultu centrální ochrany (PCO) na dálku v režimu 24/7 sledují, zda je u vás vše v pořádku. Kromě toho, že dobře znají jednotlivé technologie, jsou také diskrétní a respektují soukromí klientů. V případě poplachu ihned reagují a na místo vyšlou výjezdovou jednotku. Po celou dobu, kdy patrola kontroluje váš objekt, jsou s ní operátoři ve spojení.

PCO je vybaven čtyřmi různými systémy pro evidenci a monitorování objektů. To znamená, že jsme schopni připojit a sledovat v podstatě každý bezpečnostní systém na trhu. Přesvědčte se sami – seznámíme se s vaší situací a navrhneme řešení, které bude pro vás to pravé. Abychom se kvalitou pouze nechlubili, prošlo celé dohledové pracoviště včetně PCO certifikací dle normy ČSN EN 50518.

Pult centrální ochrany Centr Group
Vzdálený kamerový dohled Centr Group

Vzdálený kamerový dohled

Hlava tygra Centr Group

Svět technologií jde do předu mílovými kroky, výjimkou není ani svět bezpečnostních systémů. Součástí našeho dohledového centra jsou stanoviště pro vzdálený kamerový dohled. Při realizaci této služby v podstatě používáme dva různé způsoby. První využívá kombinaci dvou technologií – kamerového systému a poplachového zabezpečovacího a tísňového systému. Druhý pracuje na bázi kamerového systému s inteligentní analýzou obrazu, reagující např. na narušení prostoru, překročení hranice, odebraný předmět, odložený předmět apod.

Výjezdové jednotky

Hlava tygra Centr Group

Víme, že čas je někdy opravdu drahý, a může jít nejen o majetek, ale také o životy. Proto pracovník pultu centrální ochrany CENTR GROUP na základě události zaznamenané bezpečnostní technologií okamžitě reaguje a pošle k vám nejbližší zásahovou jednotku. Ta dorazí co nejrychleji na místo a důkladně zkontroluje celý objekt. V případě, že byl narušen cizí osobou, nahlásí to operátorovi. Dále členové jednotky podniknou kroky k tomu, aby zamezili dalšímu páchání trestné činnosti.

Pokud u vás k napadení již došlo a předpokládáme, že bude trvat déle než jednu hodinu, než klient zajistí odstranění závady nebo jiných následků v objektu, operátor vyšle na místo pracovníky, kteří zajistí jeho dostřežení.

Výjezdové jednotky Centr Group
Podpora zákazníků

Ester Karásková

Podpora zákazníků

MÁTE OTÁZKY?

Napište Ester, ozve se vám

Neplatný email
Neplatné číslo
Prosím zadejte ověření proti robotům
ikona Ostraha objektu

Ostraha objektů

ikona Ostraha objektu

Ostraha objektů

ikona Služby recepce

Recepční

ikona Služby recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

ikona Údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

ikona Údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

ikona Speciální operace

Speciální operace

ikona Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt

HOTLINE
24 HODIN DENNĚ

 

 

 

 

 

Další kontakty zde