BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE

Instalace monitorovacích a zabezpečovacích systémů je tím nejefektivnějším způsobem ochrany vašeho majetku. Ovšem v případě, že máte nainstalovanou tu správnou kombinaci a kalibr technologie. V CENTR GROUP jsme špičkou v oboru ochrany a bezpečnosti a používáme jen ty nejúčinnější technické vymoženosti. Veškeré služby dodáváme jako individuální řešení na míru.

Pasportizace stávajících technologií

Hlava tygra Centr Group

Již máte ve firmě systémy technické ochrany nainstalované? Gratulujeme. Udělali jste velký krok k ochraně svých lidí i majetku. Nicméně, není dobré usínat na vavřínech. S postupem času, i když je pravidelně udržujete a servisujete, dochází také u technologií k zastarávání a úplné nebo částečné ztrátě funkcionality. Nebo naopak – systémy jsou rozšiřovány a vylepšovány, ale tato skutečnost se nepromítá do projektové dokumentace.

Rádi vám pomůžeme zjistit, jak na tom jste a případně dát vše do pořádku. K tomu slouží služba pasportizace systémů, kterou poskytuje náš tým odborníků na bezpečnostní technologie. Během pasportizace se zaměří na fyzickou kontrolu ve vašich prostorách a na vlastní oči posoudí stav, kvalitu a přínos nainstalovaných systémů. Kromě toho také provedou revizi dokumentace a revizních zpráv.

Pasportizace stávajících technologií Centr Group
Systémy technické ochrany Centr Group

Systémy technické ochrany

Hlava tygra Centr Group

Navrhneme a nainstalujeme vám na míru systém, který spolehlivě ochrání vaše lidi i majetek. Kromě projektování a zavedení pro vás budeme systém technické ochrany, neboli STO, rádi také provozovat. A to včetně údržby, pravidelných revizí a záručního i pozáručního servisu. Při projektování vždy vycházíme z podrobné analýzy vaší situace a potřeb. Podle toho vám doporučíme některou či kombinaci z níže uvedených technologií.

  • poplachový zabezpečovací a tísňový systém (PZTS),
  • elektronický požární systém (EPS),
  • systém průmyslové televize (CCTV),
  • identifikační vstupní systém (EKV),
  • trezory a sejfy,

Nebudou-li vám vyhovovat, doporučíme vám případně i další, umíme toho totiž mnohem víc!

Opatření proti elektronickému odposlechu

Hlava tygra Centr Group

Dnešní svět není limitován na naše bezprostřední okolí. Je úzce propojený pomocí „neviditelných“ technologií. A proto vám nabízíme zavedení opatření proti odposlechu a průmyslové špionáži. Mezi naše klienty patří velké korporace, neziskové organizace nebo vedoucí pracovníci.

Naši vysoce kvalifikovaní odborníci používají nejmodernější postupy a technologie. Provádíme prohlídky proti odposlechu. Zjistíme, zda ve vašich prostorách nejsou ukrytá tradiční odposlouchávací zařízení komunikace, tzv. štěnice nebo skryté kamery. Ale umíme detekovat i elektronický odposlech telefonu nebo mobilu používající technologie Bluetooth, Wi-Fi, GPS či mobilní síť. To jsou například komunikační odposlechy tzv. přes zeď, nebo sledovací zařízení v automobilech.

Opatření proti elektronickému odposlechu Centr Group
Podpora zákazníků

Ester Karásková

Podpora zákazníků

MÁTE OTÁZKY?

Napište Ester, ozve se vám

Neplatný email
Neplatné číslo
Prosím zadejte ověření proti robotům
ikona Ostraha objektu

Ostraha objektů

ikona Ostraha objektu

Ostraha objektů

ikona Služby recepce

Recepční

ikona Služby recepce

Recepční

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

Služby Správa nemovitostí

Správa nemovitostí

ikona Údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

ikona Údržba zeleně

Úklid
Údržba zeleně

ikona Speciální operace

Speciální operace

ikona Speciální operace

Speciální operace

Rychlý kontakt

HOTLINE
24 HODIN DENNĚ

 

 

 

 

 

Další kontakty zde