Pult centralizované ochrany – PCO Praha, Brno a Ostrava

Mít pod kontrolou dění ve vlastní firmě, to je přáním každého majitele. A to třeba i v pozdních nočních hodinách nebo v době, kdy trávíte dovolenou v zahraničí. Nicméně toto břímě nemusí zůstávat na vás. Můžete ho svěřit profesionálům, pro které je ostraha objektů a ochrana majetku každodenní rutinou. Naše bezpečnostní agentura se této problematice věnuji již 15 let. Službu PCO poskytujeme v Praze, Brně, v Ostravě i v menších městech.

Jak služba PCO funguje?

Naše operační středisko CENTR GROUP, a.s. je vybaveno nejmodernější technologií pro monitorování objektů 1Box® PCO od české společnosti NAM system, a.s.

Jedná se o komplexní systém pro elektronickou ostrahu objektů splňující nejpřísnější požadavky evropských norem pro monitorování objektů. Systém je rovněž schválen ředitelstvím Hasičského záchranného sboru.

Základem našeho pultu centralizované ochrany (PCO) je specializovaný výkonný hardware a software, který je integrován do jednoho funkčního celku s názvem 1Box® PCO.

Pro zajištění bezporuchového provozu je každý prvek technologie 1Box® PCO monitorován speciálním softwarem, který při jakémkoliv kritickém stavu informuje naše IT specialisty. Abychom zajistili tu nejvyšší míru spolehlivosti provozu, tak stav technologie 1Box® PCO paralelně rovněž dohlíží specialisté výrobce společnosti NAM system, a.s.

1Box® PCO je standardně vybaven systémem komplexního zálohování a zabezpečení dat.

Díky technologii 1Box® PCO můžeme na naše operační středisko napojit prakticky jakýkoliv objekt vybavený elektronickou zabezpečovací signalizací (EZS) nebo elektrickou požární signalizací (EPS). Rovněž jsme schopni připojit vybrané IP kamery na objektu pro videoverifikaci poplachových stavů. Proto pro nás není problém zajistit PCO Praha, PCO Brno, PCO Ostrava nebo další města. Po instalaci systému je vše možné spravovat elektronicky.

Připojení objektů je možné všemi v současnosti dostupnými komunikačními trasami nebo jejich kombinací prostřednictvím mnoha typů profesionálních komunikátorů.

Přenos dat ze střežených objektů je trvale kontrolovaný a zabezpečený proti poruše nebo napadení potencionálním pachatelem.

Dispečer operačního střediska má v dispečerské aplikaci 1Box® PCO k dispozici všechny informace o stavu střežených objektů, o všech došlých zprávách a má zde i postupy pro řešení incidentů na objektech. Poplachy dispečer odbavuje v takzvaných poplachových akcích, které mu umožňují souběžné řešení až několika desítek aktivních poplachových incidentů.

Veškerá činnost dispečera se zaznamenává a jeho komunikace s okolím se zaznamenává a ukládá k poplachovým akcím.

1Box® PCO umožňuje rovněž elektronicky předávat informace o objektu přímo do navigací v zásahových vozidlech a zobrazuje dispečerovi online informace o jejich poloze a stavu.

Takto fungující pult centralizované ochrany (PCO) lze i nadále inovovat a rozšiřovat o vhodné a žádoucí nadstavby. Navíc v souladu s našimi interními pravidly bezpečnosti, pravidelně provádíme zálohu systému, čímž předcházíme ztrátě klientových dat. K pultu centralizované ochrany doporučujeme doplnit ostrahou objektu a zajištění ICT bezpečnosti.
Centr group
NAPIŠTE NÁM NA: infozavcentr.cz
SLEDUJTE NÁS NA: FB

SÍDLO SPOLEČNOSTI

CENTR GROUP, a.s.

Na Příkopě 1096/19, Palác MYSLBEK
11000, Praha 1
+420 22 70 30 590
office zavcentr.cz

POBOČKY

BRNO

Křenová 40
602 00 Brno
+420 734 172 943
brno zavcentr.cz

OSTRAVA

Náměstí J. Gagarina 2046/1b
710 00 Ostrava
+420 733 672 671
+420 595 694 211 (7:30-15:30)
sekretariat zavcentr.cz

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Resslova 1566/27
370 04 České Budějovice
+420 731 628 710
cb zavcentr.cz

BRATISLAVA

CENTR GROUP SK s.r.o.
Palisády 55
811 06 Bratislava Staré mesto
GSM: +421 914 328 481
bratislava zavcentr.sk

Na úvod
Home O společnosti Kvalita a garance Reference Časté dotazy Kontakt